Geslaagden NOB

Junior Open Water


Jeremy Reckers,


Open Water


Joran Gijsen, Juliette Krop, Lia Dijkstra, Henk Dijkstra, Marlies Kok, Amanda Remkes, Bas Dijkstra, Jeremy Reckers, Hedda Gastelaars, Peter Dijkema, T. Tjalma, Jeroen Schols. Wouter Berendsen, Rik van Benthem, Geert Akkermans, Henry Berkeveld, Joran Gijsen


Advanced Open Water


Jacqueline van der Mark, Aryan Schuurbiers, Anne-Fleur Brand, Derk-Jan Brand, Harry Maartens, Johan van der Mark, Peter Dijkema, Inti Suarez, Y. van den Bersselaar, Henk van Selm, Wesley Vonk, Joran Gijssen, Idwer Vollering,


Divemaster


Brenda de Vries, Peter Wielhouwer, Marieke van Schaik, Niek Steggink, Anne-Fleur Brand, Daniel Pijl, Robert Smink, Johan van der Mark, Peter Dijkema, Rene van Bommel, Marga Sipon- Karregat, Megteld Damming


Introductie Onderwaterarcheologie


Michael Knol, Otmar Schultz, Fulco Hokke, Corne van Oosterhout, Henk van Selm, Lianne van Selm, Jolanda Mekking, Steven Mekking, Mattias Verstappen, Fabienne Goossens, Yves de Doncker, Chris Vink, Friso Penraad, Pieter van den Biggelaar, Marc Gobes, W. Bordewijk, Jacqueline van der Mark, Bram Nieuwenhuis, Eline van Hunen, Harry Maartens, Robert Smink, Nico Hamakers, Emiel van Bockel, Johan van der Mark, René de Kip, Jeroen Brugman, Arjan van de Kamp, Ofelia Harder, Bert van Groningen, Rob van Haren, Marije Oudejans, Ernst-Jan Molenkamp, Liselore Muis, Nico Sipon, Marga Sipon- Karregat, Neletha van Oort, Chris Anbeek, Rob van Ginkel, M. de Vries, Henk Burgers, Maurice de Haas, Petra Bonouvrie, Marcel Buijs, Henk Nolles, John Ruiter


Grotduiktechnieken in Open water


Stefan Semmeling, Jaap Pinkster, Marijke Beeke, Mirko Furster, Fulco Hokke, Jurien Slijkerman, Lianne van Selm, Frank Brouwer, Marcop op den Kamp, Michelle Vos, W. Wesselingh, R. Bout, Jeroen Walta, B. van Winden, H. Biesboer, Johnny van Hemert, Marcel Buijs, M. van Dam, Björn Christoffersen, Brenda de Vries, Niek Steggink, Dennis ten Kate, Michael Knol, Martijn van der Krans, Welmoed Broekema, Teus Huijzer, Maarten Singer, Sander Visser, Vincent Dorresteijn, P. de Waal, Age de Jong, Rene van Bommel


Driftduiken


Jurjen Vonk, Alfred Klunder, Bram Nieuwenhuis, Nico Sipon, Niek Steggink, Ron van Alphen, Aad van den Bulk, Robert Smink, Ton de Jong, Nico Tamis, Marcel Vroonen, John van Hoorn, Clementine Hazendonk, Ton Hazendonk, Marjan Weidgraaf, Wim-Frank Kolk, David Biemans, Johan van der Mark, Richard Sprokkereef, Will Raven, J. Oudmaijer, Inti Suarez, Ewald Gartner, Jeroen Koppen, Lianne van Selm,


Onderwaterbiologie


Ron van Alphen, Marga Sipon, Marjolein de Bruijn, Jolanda Olde Monnickhoff, Bob Olde Monnickhoff, Wesley Vonk, Casper Jagerman, Nick Könitzer, Berry Reckers, Robert Smink, Nico Tamis, Ton Hazendonk, Clementine Hazendonk, Ton de Jong, Harry Maartens, Jeroen Brugman, Nico Sipon, Jan Wiezer, Johan van der Mark, Ad Remkes, John van Hoorn, Ruud van der Mark, Arjan van de Kamp, Bert van Groningen, Jeremy Reckers, Inti Suarez, Wim-Frank Kolk, Simon Tuik, Rob van Ginkel, Chris Anbeek, Mariek Mans, Otmar Schultz,


Onderwaterbiologie wereldwijd


Brenda de Vries, Rob van Ginkel, Chris Anbeek, Mariek Mans, Otmar Schultz, Johan van der Mark, Nico Sipon, Marga Sipon- Karregat, Herman Heeren, Sander Aafjes, Yvette Tilburg, Megteld Damming, Christina Koren- Stavast


Decompressieduiken


Jimte Greijdanus, Rutger de Bois, Lianne van Selm, Niek Steggink, Fulco Hokke, Kevin Kiel, Ron van Alphen,Johan van der Mark, Ruud van der Mark, Nick Könitzer, Arjan van de Kamp, Welmoed Broekema, Remko de Jong, Brendo Uhl, Taco Wijtzes, Teus Huijzer, Rene van Bommel, Martijn van der Krans, Bram Nieuwenhuis


Nitrox basis


Joran Gijsen, Harry Brakele, Lia Dijkstra, Henk Dijkstra, Jeroen Schols, Marga Sipon, Nico Sipon, Karen Nederhoff, Laurens Bout, Fulco Hokke, K. Alderliesten


IJsduiken


Marcel Roozekrans, Jan Uijtenbroek, Astrid Zonneveld, Jeroen Brugman, Ton de Jong, Ton Hazendonk, Johan van der Mark, Jan Wiezer, Peter Houdijk, Ad Remkes, Harry Maartens, Nico Tamis, John van Hoorn, Stefan Semmmiling, Marjolein de Bruijn, Teus Huijzer, Vincent Dorresteijn, Ludo Krouweel, Dennis ten Kate, William van Schuur, Remko de Jong, Ron van Alphen


Volgelaatsmasker


Peter Baltus, Martijn van der Krans, Jeroen Walta, John Eland, Kaspar Evers, T. Willemsen, J. Wiggers, N. Wiggers, P. Hettinga, Mirko Furster, Marcel Roozekrans, Johan van der Mark, Ada de Groot, Bert van Groningen, Arjan van de Kamp, David Karel, Ben Roelofsen, Anke Westerlaken, Wim-Frank Kolk, Peter Houdijk, Nick Könitzer, Jan Wiezer, John van Hoorn, Ad Remkes, Ton Hazendonk, Ton de Jong, Marleen Schouten, Ewald Gartner, Teus Huijzer, Welmoed Broekema, Rene van Bommel, Lianne van Selm,


Zoeken en bergen


Eline van Hunen, Bram Nieuwenhuis, Anne-Fleur Brand, Jan Uijtenbroek, Martijn van der Krans, Frits van Dijk, Niek Steggink, Fulco Hokke, Ron van Alphen, Johan van der Mark, Ad Remkes, Welmoed Broekema, Marcel Vroonen, Simon Visser, Adrie van der Tol, Martijn van der Krans, Rene van Bommel, Teus Huijzer, Age de Jong, Daan de Jong, Nico Sipon, Marga Sipon- Karregat, Megteld Damming,


Onderwaterorientatie


Eline van Hunen, Bram Nieuwenhuis, Anne-Fleur Brand, Jan Uijtenbroek, Petra Smit, Fulco Hokke, Frits van Dijk, Niek Steggink, Ron van Alphen, Marcel Vroonen, Johan van der Mark, Clementine Hazendonk, Jan Wiezer, John van Hoorn, Ad Remkes, Peter Dijkema, Inti Suarez, Petra Besteman, Ton Hazendonk, Welmoed Broekema, Age de Jong, Daan de Jong, Marjolein de Bruijn


Onderwaterfotografie


Jeroen Brugman, Arjan van de Kamp, Robert Smink, Jolanda Olde Monnickhoff, Brenda de Vries,


Redden


Jacqueline van der Mark, Peter Wielhouwer, Marieke van Schaik, Jeroen Brugman, Anne-Fleur Brand, Mieke Verweij, Robert Smink, Johan van der Mark, Brenda de Vries, Y. van den Bersselaar, Lianne van Selm, Peter Dijkema, Bob Olde Monnickhof, Wesley Vonk, Aryan Schuurbiers, Marga Sion- Karregat.


Wrakduiken


Arjan van de Kamp, Niek Steggink, David Karel, A. Bos, A. de Boer, Fred Welman, A, Joling, Karin Tinholt, R. Weijmer, R. Mank, Rob de Vries, Enno van Kessel, Ron van Alphen, Leon Koppel, Michael van der Werf, Harm IJzerman, Kevin Kiel, J. van der Vegt, A. Veltman, Armand Nicolai, Marcel Vroonen, Marcel Roozekrans, Harry Maartens, Nick Könitzer, Peter Houdijk, Jeroen Brugman, Robin Hoole, Jan Wiezer, Hans Hoogendijk, Johan van der Mark, Ad Remkes, Ton Hazendonk, Clementine Hazendonk, Ton de Jong, Peter Dijkema, Inti Suarez, Max Krijger, Martijn van der Krans, Sander Visser, William van Schuur, A. Bakker, Teus Huijzer, Janne Bouma- de Kwant, Folkert Bouma, Maurice de Haas, Patrick de Waal, Rene van Bommel


Droogpakduiken


M. Gerritsma-de Leeuw, Ron van Alphen, Johan van der Mark, Robin Hoole, Lianne van Selm, Henk van Selm,  Peter Dijkema, Ton de Jong, Nico Tamis, Jan Wiezer, Ad Remkes, Richard Koenders, John van Hoorn, Ton Hazendonk, Rene van Bommel, Welmoed Broekema,


NOB Reanimatie applicatie / Rescue-First Aid-Oxygen


Jeroen Brugman, Marjolein de Bruijn, Martijn van der Krans, Bram Nieuwenhuis, Eline van Hunen, Johan van der Mark, Idwer Vollering, Joran Gijssen, Rene van Bommel, Brendo Uhl, Welmoed Broekema, Anne-Fleur Brand, Vincent Dorresteijn, Marga Sipon- Karregat

Geslaagden NOB

Waar vindt u ons



Lijsterbeslaan 68

4128 SL  Lexmond

Email: info@polarbear-technicaldiving.nl

Telefoon:  06-48234090




Training



Maandagavond is onze vaste trainingsavond.

De training wordt meestal gegeven in Vinkeveen.

Opleidingen zullen verder veelal op zaterdag en/of zondag gegeven worden.

Alles gaat in overleg met de klant en wordt op maat samengesteld en ingepland.

Wij doen ons best om het u naar uw zin te maken.


Onze andere website


Reanimatie, EHBO & BHV



  • meer dan 20 jaar duikervaring
  • gecertificeerde en bevoegde instructeurs
  • betaalbaar en op maat
  • kwaliteit 

© Polar Bear Technical diving – 2018 | All rights reserved